










Men's Nova Check Lined Detachable Sleeve Down Jacket Navy Size XS
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| Comments | Sleeves are removable and the coat turns into a gilet. Light marks to the item and a small scratch on the front. Please see images. |
| SKU | 350413 |
$64.26
Original: $183.59
-65%Men's Nova Check Lined Detachable Sleeve Down Jacket Navy Size XS—
$183.59
$64.26Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| Comments | Sleeves are removable and the coat turns into a gilet. Light marks to the item and a small scratch on the front. Please see images. |
| SKU | 350413 |























