








Men's Nova Check Lined Quilted Jacket Black Size XXL
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | XXL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 63cm |
| SKU | 354664 |
$203.99
Men's Nova Check Lined Quilted Jacket Black Size XXL—
$203.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | XXL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 63cm |
| SKU | 354664 |























