








Men's Nova Check Long Sleeve Shirt Beige Size M
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 368482 |
$64.26
Original: $183.59
-65%Men's Nova Check Long Sleeve Shirt Beige Size M—
$183.59
$64.26Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 368482 |























