







Men's Nova Check Short Sleeve Shirt Beige Size L
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Short Sleeve Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 365756 |
$176.79
Men's Nova Check Short Sleeve Shirt Beige Size L—
$176.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Short Sleeve Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 365756 |























