






Men's Nova Check Short Sleeve Shirt Beige Size S
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Short Sleeve Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| SKU | 364501 |
$64.26
Original: $183.59
-65%Men's Nova Check Short Sleeve Shirt Beige Size S—
$183.59
$64.26Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Short Sleeve Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| SKU | 364501 |























