







Men's Nova Check Stripe Track Jacket Red Size M
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Track Jacket |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Red |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 342993 |
$66.64
Original: $190.39
-65%Men's Nova Check Stripe Track Jacket Red Size M—
$190.39
$66.64Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Track Jacket |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Red |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 342993 |























