









Men's Paddy Check Messenger Bag Beige
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cotton |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Beige |
| Height | 16.5cm |
| Width | 23.5cm |
| Depth | 8cm |
| SKU | 350430 |
$509.97
Men's Paddy Check Messenger Bag Beige—
$509.97
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cotton |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Beige |
| Height | 16.5cm |
| Width | 23.5cm |
| Depth | 8cm |
| SKU | 350430 |























