






Men's Plaque Logo Polo Shirt Black Size XXL
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | XXL |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 86cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 64cm |
| SKU | 366966 |
$47.60
Original: $135.99
-65%Men's Plaque Logo Polo Shirt Black Size XXL—
$135.99
$47.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | XXL |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 86cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 64cm |
| SKU | 366966 |























