









Men's Reversible Nova Check Jacket Beige Size M
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Beige |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 367537 |
$121.37
Original: $346.78
-65%Men's Reversible Nova Check Jacket Beige Size M—
$346.78
$121.37Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Beige |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 367537 |























