









Men's Sellindge Tb Monogram Down Jacket Black Size XL
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Down Jacket |
| Size | XL |
| Material | Polyester |
| Comes With | Tags |
| Colour | Black |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 68cm |
| SKU | 355482 |
$252.27
Original: $720.76
-65%Men's Sellindge Tb Monogram Down Jacket Black Size XL—
$720.76
$252.27Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Down Jacket |
| Size | XL |
| Material | Polyester |
| Comes With | Tags |
| Colour | Black |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 68cm |
| SKU | 355482 |























