









Men's Striped Crew Neck Hoodie Navy Size M
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 51cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 364599 |
$271.99
Men's Striped Crew Neck Hoodie Navy Size M—
$271.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 51cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 364599 |























