











Men's Vintage Check Gilet Navy Size M
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 365522 |
$76.16
Original: $217.59
-65%Men's Vintage Check Gilet Navy Size M—
$217.59
$76.16Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 365522 |























