







Men's Vintage Check Logo Print Hoodie Blue Size M
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 367771 |
$102.34
Original: $292.39
-65%Men's Vintage Check Logo Print Hoodie Blue Size M—
$292.39
$102.34Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 367771 |























