






Men's Vintage Nova Check Shirt Tan Size S
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Tan |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 324863 |
$49.98
Original: $142.79
-65%Men's Vintage Nova Check Shirt Tan Size S—
$142.79
$49.98Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Tan |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 324863 |























