







Women's Check Mini Wristlet Pochette Pouch Beige
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Pouch |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 11cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 1cm |
| SKU | 362615 |
$33.32
Original: $95.20
-65%Women's Check Mini Wristlet Pochette Pouch Beige—
$95.20
$33.32Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Pouch |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 11cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 1cm |
| SKU | 362615 |























