





Women's Embroidered Logo Hoodie Black Size XS
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 59cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 345873 |
$217.59
Women's Embroidered Logo Hoodie Black Size XS—
$217.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 59cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 345873 |























