









Women's Embroidered Logo Jacket Black Size S
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Comes With | Tags |
| Colour | Black |
| Length | 104cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 325360 |
$211.81
Original: $605.17
-65%Women's Embroidered Logo Jacket Black Size S—
$605.17
$211.81Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Comes With | Tags |
| Colour | Black |
| Length | 104cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 325360 |























