





Women's Embroidered Logo Scarf Purple
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Scarf |
| Size | One Size |
| Material | Wool |
| Colour | Purple |
| Height | 200cm |
| Width | 37cm |
| SKU | 354523 |
$28.56
Original: $81.60
-65%Women's Embroidered Logo Scarf Purple—
$81.60
$28.56Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Scarf |
| Size | One Size |
| Material | Wool |
| Colour | Purple |
| Height | 200cm |
| Width | 37cm |
| SKU | 354523 |























