












Women's Haymarket Check Hernville Hobo Bag Beige
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 19cm |
| Width | 31cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 364457 |
$244.79
Women's Haymarket Check Hernville Hobo Bag Beige—
$244.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 19cm |
| Width | 31cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 364457 |























