







Women's Hooded Trench Jacket Navy Size IT 38 / UK 6
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 38 / UK 6 |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 326664 |
$108.79
Women's Hooded Trench Jacket Navy Size IT 38 / UK 6—
$108.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 38 / UK 6 |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 326664 |























