













Women's Kingswood Vintage Check Bag Black
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 28cm |
| Width | 35cm |
| Depth | 17cm |
| Comments | Very minor wear to the corners. |
| SKU | 338822 |
$149.93
Original: $428.38
-65%Women's Kingswood Vintage Check Bag Black—
$428.38
$149.93Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 28cm |
| Width | 35cm |
| Depth | 17cm |
| Comments | Very minor wear to the corners. |
| SKU | 338822 |























