












Women's Lamberth Hobo Two Way Handbag Green
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Green |
| Height | 26cm |
| Width | 40cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 335373 |
$76.16
Original: $217.59
-65%Women's Lamberth Hobo Two Way Handbag Green—
$217.59
$76.16Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Green |
| Height | 26cm |
| Width | 40cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 335373 |























