






Women's Lightweight Trench Jacket Black Size 0 / UK 8
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | 0 / UK 8 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 101cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| SKU | 330050 |
$312.78
Women's Lightweight Trench Jacket Black Size 0 / UK 8—
$312.78
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | 0 / UK 8 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 101cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| SKU | 330050 |























