











Women's Mini Horseferry Print Title Bag Brown
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 15cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 5cm |
| Comments | RRP £1050 |
| SKU | 340522 |
$157.07
Original: $448.78
-65%Women's Mini Horseferry Print Title Bag Brown—
$448.78
$157.07Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 15cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 5cm |
| Comments | RRP £1050 |
| SKU | 340522 |























