


















Women's Monogram Stripe E-Canvas Tote Bag Black
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 28cm |
| Width | 35cm |
| Depth | 14cm |
| SKU | 358953 |
$135.65
Original: $387.58
-65%Women's Monogram Stripe E-Canvas Tote Bag Black—
$387.58
$135.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 28cm |
| Width | 35cm |
| Depth | 14cm |
| SKU | 358953 |























