













Women's Nova Check Mini Tote Bag Beige
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 21cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 8cm |
| Comments | Light wear to corners, please see last images. |
| SKU | 367118 |
$169.99
Women's Nova Check Mini Tote Bag Beige—
$169.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 21cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 8cm |
| Comments | Light wear to corners, please see last images. |
| SKU | 367118 |























