














Women's Olympia Canvas Belt Bag Brown
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Belt Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cloth |
| Colour | Brown |
| Height | 19cm |
| Width | 12cm |
| Depth | 2cm |
| Comments | Minor scratches to the buckle. |
| SKU | 331146 |
$97.58
Original: $278.79
-65%Women's Olympia Canvas Belt Bag Brown—
$278.79
$97.58Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Belt Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cloth |
| Colour | Brown |
| Height | 19cm |
| Width | 12cm |
| Depth | 2cm |
| Comments | Minor scratches to the buckle. |
| SKU | 331146 |























