












Women's Rambler Bag Brown
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 19cm |
| Width | 28cm |
| Depth | 5.5cm |
| SKU | 341305 |
$516.77
Women's Rambler Bag Brown—
$516.77
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 19cm |
| Width | 28cm |
| Depth | 5.5cm |
| SKU | 341305 |























