














Women's Small Banner Bag Black
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 19cm |
| Width | 26cm |
| Depth | 11cm |
| Comments | Mild rubbing to corners as pictured. |
| SKU | 356096 |
$509.97
Women's Small Banner Bag Black—
$509.97
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 19cm |
| Width | 26cm |
| Depth | 11cm |
| Comments | Mild rubbing to corners as pictured. |
| SKU | 356096 |























