








Women's Trench Jacket Black Size 1 / UK 10
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | 1 / UK 10 |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 90cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| Comments | Slight odor, could do with a dry clean. |
| SKU | 341585 |
$176.79
Women's Trench Jacket Black Size 1 / UK 10—
$176.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | 1 / UK 10 |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 90cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| Comments | Slight odor, could do with a dry clean. |
| SKU | 341585 |























