








Women's Trench Jacket Grey Size IT 42 / UK 10
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 42 / UK 10 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Grey |
| Length | 93cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 347164 |
$197.19
Women's Trench Jacket Grey Size IT 42 / UK 10—
$197.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 42 / UK 10 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Grey |
| Length | 93cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 347164 |























