









Women's Vintage Biker Jacket Beige Size 44 / UK 12
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | 44 / UK 12 |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 40cm |
| SKU | 366041 |
$78.54
Original: $224.39
-65%Women's Vintage Biker Jacket Beige Size 44 / UK 12—
$224.39
$78.54Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | 44 / UK 12 |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 40cm |
| SKU | 366041 |























