












Women's Vintage Check Bag Beige
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cloth |
| Colour | Beige |
| Height | 30cm |
| Width | 42cm |
| Depth | 17cm |
| Comments | Light wear to the corners. |
| SKU | 360321 |
$142.79
Women's Vintage Check Bag Beige—
$142.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cloth |
| Colour | Beige |
| Height | 30cm |
| Width | 42cm |
| Depth | 17cm |
| Comments | Light wear to the corners. |
| SKU | 360321 |























