












Women's Vintage Check Bag Beige
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 12.5cm |
| Width | 23.5cm |
| Depth | 4.5cm |
| SKU | 365534 |
$339.98
Women's Vintage Check Bag Beige—
$339.98
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 12.5cm |
| Width | 23.5cm |
| Depth | 4.5cm |
| SKU | 365534 |























