












Women's Vintage Check Travel Bag Beige
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cloth |
| Colour | Beige |
| Height | 32cm |
| Width | 42cm |
| Depth | 16cm |
| Comments | Marks to the interior of the item. |
| SKU | 362514 |
$190.39
Women's Vintage Check Travel Bag Beige—
$190.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cloth |
| Colour | Beige |
| Height | 32cm |
| Width | 42cm |
| Depth | 16cm |
| Comments | Marks to the interior of the item. |
| SKU | 362514 |























