







Men's Biker Jeans Black Size Waist 32"
| Brand | Balmain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 32" |
| Material | Other |
| Colour | Black |
| Waist | 42cm |
| Inner Leg | 82cm |
| SKU | 343760 |
$73.78
Original: $210.79
-65%Men's Biker Jeans Black Size Waist 32"—
$210.79
$73.78Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Balmain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 32" |
| Material | Other |
| Colour | Black |
| Waist | 42cm |
| Inner Leg | 82cm |
| SKU | 343760 |























