










Men's Gingham Long Sleeve Shirt White Size XL
| Brand | Balmain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 76cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 70cm |
| Comments | Size IT 44. Both cuffs are missing buttons. |
| SKU | 351456 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Balmain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 76cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 70cm |
| Comments | Size IT 44. Both cuffs are missing buttons. |
| SKU | 351456 |























