






Men's Logo Denim Leather Sleeve Jacket Black Size IT 54 / XXL
| Brand | Balmain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 54 / XXL |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 348584 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Balmain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 54 / XXL |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 348584 |























