







Men's Logo Print Camo Hoodie Khaki Size S
| Brand | Balmain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Khaki |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 358345 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Balmain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Khaki |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 358345 |























