







Men's Logo Print T-Shirt Black Size XL
| Brand | Balmain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | T-Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 367271 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Balmain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | T-Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 367271 |























