








Men's Logo T-Shirt Black Size M
| Brand | Balmain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | Black |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 355315 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Balmain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | Black |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 355315 |























