







Women's Argyle Pattern Long Sleeve T-Shirt Black Size S
| Brand | Balmain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Long Sleeve T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 44cm |
| Comments | Tag size 38. |
| SKU | 331875 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Balmain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Long Sleeve T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 44cm |
| Comments | Tag size 38. |
| SKU | 331875 |























