








Women's Biker Sheering Lining Jacket Brown Size IT 38 / UK 6
| Brand | Balmain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 38 / UK 6 |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Length | 57cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 42cm |
| SKU | 347310 |
Original: $435.18
-65%$435.18
$152.31Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Balmain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 38 / UK 6 |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Length | 57cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 42cm |
| SKU | 347310 |























