










Women's Double Breasted Blazer Jacket Blue Size S
| Brand | Balmain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Jacket |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 56cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| Comments | IT 40 |
| SKU | 348479 |
Original: $421.58
-65%$421.58
$147.55Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Balmain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Jacket |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 56cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| Comments | IT 40 |
| SKU | 348479 |























