








Women's Logo Buttons Skirts Blue Size UK10
| Brand | Balmain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Skirts |
| Size | UK10 |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Waist | 38cm |
| Inner Leg | 48cm |
| Comments | IT 42 |
| SKU | 348480 |
$197.19
Women's Logo Buttons Skirts Blue Size UK10—
$197.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Balmain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Skirts |
| Size | UK10 |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Waist | 38cm |
| Inner Leg | 48cm |
| Comments | IT 42 |
| SKU | 348480 |























