








Women's Tweed Collarless Crystal Brooch Logo Jacket Pink Size IT 40 / UK 8
| Brand | Balmain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 40 / UK 8 |
| Material | Tweed |
| Colour | Pink |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| SKU | 348481 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Balmain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 40 / UK 8 |
| Material | Tweed |
| Colour | Pink |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| SKU | 348481 |























