










Women's Tweed Logo Button Shorts Pink Size S
| Brand | Balmain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shorts |
| Size | S |
| Material | Tweed |
| Colour | Pink |
| Waist | 37cm |
| Inner Leg | 10cm |
| Comments | IT 40 |
| SKU | 348482 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Balmain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shorts |
| Size | S |
| Material | Tweed |
| Colour | Pink |
| Waist | 37cm |
| Inner Leg | 10cm |
| Comments | IT 40 |
| SKU | 348482 |























